....o nás

Chovu čistokrvných britských krátkosrstých mačiek sa venujeme  už od roku 1985. Mačkám sa u nás venuje už tretia generácia. Vlastníme 3 chovateľské stanice, každá sa venuje chovu inej farebnej variety.

1. - zo Žitného ostrova*SK, založená v roku 1987, kde sa venujeme chovu a šlachteniu tieňovaných (tipped) britských krátkosrstých  mačiek

2. - Brilliant Star*SK, založená v roku 2007, kde sa venujeme chovu a šlachteniu kresbových britských krátkosrstých  mačiek

3. - from Slovakia*SK, založená v roku 2012, kde sa venujeme chovu a šlachteniu britských  jednofarebných krátkosrstých  mačiek

Sme členmi FIFe a Federácie Felis Slovakia. Patríme do OZ SACHM - Slovenská asociácia chovateľov mačiek, www.sachm.sk, ktorá je usporiadateľom chovateľmi obľúbených medzinárodných výstav mačiek, poriadaných každoročne  vo Viničnom v mesiacoch január a september.

Stretnete nás na medzinárodných výstavách mačiek na Slovensku, v Česku, Maďarsku a Rakúsku, kde prezentujeme naše odchovy aj nové chovné mačky.

 

VŠETKY NAŠE CHOVNÉ ZVIERATÁ SÚ OTESTOVANÉ NA :

PKD, HCM, FeLV, FIV 

a sú pravideľne očkované a odčervované, pod stálym veterinárnym dohľadom 

Našim zámerom a prianím je odchovávať zdravé, krásne a milé mačiatka, ktoré prinesú do svojho nového domova slnko, pohodu a radosť.

Nezabudnite prosím,  mačka je bytosť, ktorá bude od Vás vo všetkom celý svoj život závislá. Za Vašu starostlivosť sa Vám odvďačí láskou a priateľstvom.